Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Основи Інтернету

Сообщений 1 страница 30 из 33

1

Тут обговорюйте питання тренінгу профільного курсу "Основи Інтернету"

2

Будь ласка пишіть на e-mail - hoippo@ukr.net,   ICQ - 366272520, Skype - dom2979

3

Поясніть, будь-ласка, що означає завдання створення власного тесту. Які вимоги до тесту? Де його створювати? Куди виставляти?

4

Питання по створенню власного тесту цікавить і мене також. Можливо хтось пояснить...

5

Цікавить питання по роботі з документами Google: створення анкети і файлу успішності, не можу зрозуміти яким чином його виконати...

6

Alla Dubovenko написал(а):

Поясніть, будь-ласка, що означає завдання створення власного тесту. Які вимоги до тесту? Де його створювати? Куди виставляти?

Для того щоб створити власний тест в Інтернеті потрібно створити форму (form) І потім обираєте тему (зовнішній вигляд, кольорову гаму)
Потім пишете питання (заготоака там є ) обираючи тип питання (введення таксту чи вибір з декількох і т.д.) - "тип вопроса" обараєте зберегти і коли зберігаєте то ставите доступ для перегляду для всіх (але крім редагування). Щоб ваш тест бачили усі, але не редагували!
Також коли будете створювати тест (вгорі є "Просмотреть ответы" - перейдете це буде посилання на таблицю, куди буде заноситися відповіді тих хто проходить тест)

Тест і таблиця відповідей це два різних файли (відповідно два різних посилання)

Отредактировано Dryzhal (2009-11-10 11:38:45)

7

Дякую, знайшла про що йдеться.
Але інше: на яку тему тест? скільки потрібно питань? Чи потрібно щоб його хтось пройшов?

8

Alla Dubovenko написал(а):

Дякую, знайшла про що йдеться.
Але інше: на яку тему тест? скільки потрібно питань? Чи потрібно щоб його хтось пройшов?

Думаю це довільне. Напишіть наприклад:
Чи сподобалась Вам форма проведення курсів?
Скільки профільних курсів було запропоновано? :)
або просто питання з книжки про Інтернет.
А посилання можна вислати комусь, чи виставити в блог, правда перевіряти не дуже зручно виходить, треба вручну

Отредактировано Густяк О.М. (2009-11-10 20:26:54)

9

Alla Dubovenko написал(а):

Але інше: на яку тему тест? скільки потрібно питань? Чи потрібно щоб його хтось пройшов?

Тест як мінімум має бути 6-7 запитань. Для прохдження, наприклад Ви один раз пройдете! І краще щоб питання стосувалися інформатики.

Створення тестів вам пригодиться для подальшої своєї роботи з середовищем Google

Отредактировано Dryzhal (2009-11-11 10:18:10)

10

Питання щодо тесту в Google... Спробувала створити. Ніби все вдавалося. Але після збереження відкривається документ у вигляді електронної таблиці. В чому помилка???

11

Спробувала створити власний тест. Змогла внести  тільки два запитання. Інші внести не вдається. Чому? Може хтось допоможе...Буду вдячна

12

rest написал(а):

Питання щодо тесту в Google... Спробувала створити. Ніби все вдавалося. Але після збереження відкривається документ у вигляді електронної таблиці. В чому помилка???

думаю це не помилка, просто переглянути тест треба комусь іншому, не під акаунтом автора, хоча можна і під ним, але посилання потрібно брати не для таблиці, а для форми.
Коли відкрита таблиця потрібно в меню обрати пункт "Форма(1)"-"Редагувати форму" і у вікні, що відкриється внизу буде потрібне посилання
А в таблицю будуть приходити результати якщо хтось пройде тест

Отредактировано Густяк О.М. (2009-11-15 21:33:18)

13

Liliya написал(а):

Спробувала створити власний тест. Змогла внести  тільки два запитання. Інші внести не вдається. Чому? Може хтось допоможе...Буду вдячна

Вгорі зліва Пункт "Додати запитання", там обрати "Текст"

14

Густяк О.М. написал(а):

думаю це не помилка, просто переглянути тест треба комусь іншому, не під акаунтом автора. А в таблицю будуть приходити результати якщо хтось пройде тест

Вдячна за добрі слова!!! :cool:  А то у мене складається враження, що роблю щось не так.

15

Дуже дякую! Знайшла!

Густяк О.М. написал(а):

Вгорі зліва Пункт "Додати запитання", там обрати "Текст"

16

Ура, нарешті здається я створила тест! Клас! :blush:

17

Питання: чи можна обирати для блогу довільну тему, чи це регламентується?

18

Dryzhal написал(а):

Тест як мінімум має бути 6-7 запитань. Для прохдження, наприклад Ви один раз пройдете! І краще щоб питання стосувалися інформатики.
            Створення тестів вам пригодиться для подальшої своєї роботи з середовищем Google

Зрозуміло, дякую

19

Так, тему можна обирати довільну

Демчук О.В. написал(а):

Питання: чи можна обирати для блогу довільну тему, чи це регламентується?

20

Як і де створювати власний тест?

21

М.Грабар написал(а):

Як і де створювати власний тест?

Зайти у власний акаунт у Google, створити новий документ  за допомогою форми. У групі "Тренінг з web-дизайну" є презентація  створення таблиці... Там докладно описано порядок. Єдине, що змінюємо - це тип документа...

22

Liliya написал(а):

Так, тему можна обирати довільну

Ясно, дякую

23

Здається я створила тест

24

Всім привіт! Здається нічого важкого, але час летить....

25

Створено тест, але є проблеми з створенням посилання на нього у блозі (з'являється тест повністю).

26

Демчук О.В. можливо не той URL в гіперпосиланні вставили. При створинні форми (тесту) у меню згори є така команда Додаткові дії - Вбудувати, після обирання якої Вам буде виведено гіперпосилання на тест для публікації на сторінці. Перевірте посилання чи воно співпадає з тим, що пропонує система

27

Підкажіть будь-ласка. Виконую дії:   1. Создать группу. З'являється  - Запрошенная страница не существует.

28

Krysty написал(а):

Підкажіть будь-ласка. Виконую дії:   1. Создать группу. З'являється  - Запрошенная страница не существует

Можливо, спробуйте ще раз зайти і створити.

29

Шановні колеги вже є тест по ОСНОВАМ ІНТЕРНЕТУ (прошу його проходити. Це завершальне що є у тренінгу !!!) Сайт з тренінгу по Основам Інтернету

Отредактировано Dryzhal (2009-11-16 09:58:28)

30

Отже, для тих, хто пройшов тест,  вже можна розслабитись і трішечки відпочити???