Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Дистанційні курси інформатиків » Основи візуального програмування на VB


Основи візуального програмування на VB

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

В цій темі обговорюємо програмування в середовищі MVS 2005, 2008, задачі, розв’язки, …

Отредактировано SavitOleg (2009-11-08 23:37:19)

2

Наприклад, хто розібрався з перезбереженням проекту у MVS? Так щоб новий проект не прив’язувався до старого та мав нову назву.

MVS - Microsoft Visual Studio

3

А зараз про завдання курсів 2009 ;-) Візуальне програмування.
Нібито завдання охопили всі основні теми, об’єкти. Але на мою думку, задачі не продумані, в підручнику Завадського супроводжуються неадекватними коментарями дітей …. Виникає питання на яку вікову категорію розраховували автори? За програмою учням буде не по 7-9 років, а 16-18, вже мовчу про вчителів інформатики на яких також розраховують автори.
А задача 10-того етапу?
Поцілити в мішень. Виявляється у авторів мішень складається з однієї точки, центр мішені і всі решту спроб не враховувати, при цьому координати точки генеруються доки не буде повного співпадання із центром мішені, тобто зафарбовується майже вся мішень, кількість спроб вимірюється в тисячах. Замість того щоб, поставити нормальну, реальну задачу, скільки очок набрано за 10 пострілів.
Хотілось би вислухати Ваші думки, можливо я не правий!

Отредактировано SavitOleg (2009-11-09 00:22:21)

4

Ну і тепер мені, напевно, прийдеться доводити авторство своїх робіт не зважаючи на те, що роботи я здав перший! Шановні колегі, невже так важко, попросити допомоги, або навіть проконсультуватися з приводу задач, ніж брутально здирати все підряд?

Отредактировано SavitOleg (2009-11-10 00:16:21)

5

Наприклад, на олімпіаді є поняття "Алгоритмічно списана задача". Навіть коли змінні різні. Не можуть навіть дві людини зробити абсолютно однакові форми, однаково розмістити керуючі алементи, однаково написати код.
Тому зразу видно, хто робить сам, а хто видає чужу роботу як свою. Майте це на увазі.

6

Як все таки попасти у вірний діапазон задачі 10, щоб не все поле стало чорним?

7

Otsaluk написал(а):

Як все таки попасти у вірний діапазон задачі 10, щоб не все поле стало чорним?

На сколько я правильно понял алгоритм такой:
В цикле пока два числа не получат одновременно значения центра мишени (100, 100) из диапазона 1..200 выводим точку с координатами данных чисел. Во время выполнения цикла счетчик накручивает количество попыток, которое после цикла выводим в текстовом поле.

8

Результати роботи станом на 15.11.2009 дивіться у таблиці

Прошу доопрацювати (позначка д) і переробити (позначка п) тих, у кого є недоліки. Виставляйте окремими архівами, вказуючи які це етапи.

9

Етап 10 дуже цікаво виконали Зозуля І.В. та Глуговська Н.І. Прошу подивитися на їх проекти.

10

Творчо підійшли до виконання завдання. Молодці!

11

Увага! 18 листопада буде контрольна робота на 2 варіанти. Час на виконання і виставлення розв'язків з 9 год. до 21 год. Слідкуйте за онлайновою групою з основ візуального програмування.

12

Підскажіть,  будь ласка, контрольна робота з візуального програмування лише для учасників тренінгу "Основи візуального програмування"?

13

rest написал(а):

Підскажіть,  будь ласка, контрольна робота з візуального програмування лише для учасників тренінгу "Основи візуального програмування"?

Ні, дана контрольна робота для всіх хто бажає, але перевіряти будуть тільки роботи курсантів VBA :-)

14

SavitOleg написал(а):

Ні, дана контрольна робота для всіх хто бажає, але перевіряти будуть тільки роботи курсантів VBA :-)

Дякую! Олег, чи можна буде звертатись до Вас за консультаціями по візуальному програмуванню? Бо я ще не з усім розібралась достеменно...

15

Повідомлення для тих, хто з 9.00 до 9.05 скачав не ту контрольну роботу і виставив її розв'язок. Нічого страшного. Завтра прошу зробити те, що треба. Я всім вислав на поштові скриньки листи. Будьте уважні.

16

В.Ребрина написал(а):

Етап 10 дуже цікаво виконали Зозуля І.В. та Глуговська Н.І. Прошу подивитися на їх проекти.

Але, якщо перевірити роботу Зозулі на відповідність умові задачі з посібника, то вона не відповідає умові! То розв’язок, який не відповідає умові задачі (навіть з гарним червоним колом влучного пострілу) будемо називати 3!!! ???
Цитую: «Мета гри влучити в маленьку точку в центрі мішені. Розмір цієї точки дорівнює одному пікселю»
Виявляється полюємо у різні мішені, хто з пістоля, а хто із гранатомету!  :tomato:

17

SavitOleg написал(а):

Творчо підійшли до виконання завдання. Молодці!

SavitOleg написал(а):

Але, якщо перевірити роботу Зозулі на відповідність умові задачі з посібника, то вона не відповідає умові! То розв’язок, який не відповідає умові задачі (навіть з гарним червоним колом влучного пострілу) будемо називати 3!!! ???

Чи не має тут суперечності в оцінках? В таких задачах я стимулюю творчий підхід. З формальної сторони можна по мішені стріляти, доки не попадеш в точку з координатами 100, 100. І тому всім ця задача зарахована. Але візуально маємо результат, що шукаємо матеріальну точку, яка з точки зору математики не має розмірів. Навіть якщо її розміри на екрані в 1 піксель. Стріляємо пристроєм, який також має "кулі" в 1 піксель. Все вірно. Але чи реалістично з точки зору життєвої практики? Варіант І.В.Зозулі реалістичний, тому я вказав як зразок. І це дійсно гарно. Мені сподобався такий творчий підхід.

Прошу висловитися. Тут задача не олімпіадна, коли мають пройти тести. Планую п.Завадському написати листа із пропозицією змінити формулювання цієї задачі.

Хочу звернути увагу всіх ще на один момент. Всі помітили, що у проекті є тека bin, а в ній ще дві теки Debug i Release. Пропоную проекспериментувати з вашими проектами і побачити, коли у теці Release з'являється кінцевий відкомпільований файл, а коли у теці Debug. При цьому користуйтеся запуском готового проекту клавішею F5 та сполученням клавіш CTRL + F5. Думаю, що відповідь отримати не важко.

Отредактировано В.Ребрина (2009-11-20 22:05:19)

18

F5
Запускает приложение в отладчике. В режиме приостановки выполнения вызов этой команды выполняет приложение до следующей точки остановки.
CTRL + F5
Запускает приложение без вызова отладчика. Используйте только эту команду вместо F5 для отладки веб-узлов. (Debug.StartWithoutDebugging)

Тобто в процесі розробки зручніше буде користуватися f5, при цьому в папці debug маємо виконуваний файл. Ctr+f5 - просто запуск (коли вже все готово і перевірено), а в папці release отримуємо виконуваний файл.
Це я так зрозумів, але хотілося б побачити краще пояснення.

19

Зозуля І.В. написал(а):

Ctr+f5 - просто запуск

Імхо, Ctrl+F5 аналогічна команді меню Build - Build ім’я проекту, тобто утворенню виконуючого файлу проекту, який і записується у папку Release. Можливо помиляюсь.

20

exe файли не виконуються на ПК де не встановлено середовище. Чи можна створити файли які були б автономні?

21

Дехтяр В.В. написал(а):

exe файли не виконуються на ПК де не встановлено середовище. Чи можна створити файли які були б автономні?

Для роботи потрібно .NET Framework, без нього не запуститься.
Задумка розробників була в тому, щоб програми, які написані під .NET Framework працювали на будь-якій ОС, де воно встановлене. На практиці ж поки маємо те, що наші програми (exe-файли) запускаються тільки під windows+net.

22

Дякую за інформацію.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Дистанційні курси інформатиків » Основи візуального програмування на VB