Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Програмне забезпечення » Програмне забезпечення навчального призначення


Програмне забезпечення навчального призначення

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Про новинки з програмного забезпечення та робота з ним.

2

Вероніка Анатоліївна!
Готові брати участь в апробації нових шкільних програмних продуктів відповідно да вами запропнованого переліку.
Юрій Іванович

3

Было бы интересно принять участие в тестировании школьного ПО.

Вопрос Веронике Анатольевне - что это за предложенный список из сообщения Федорова Ю.И.?

Если можно, отправьте списочек на infolab-school-5@yandex.ru или zadvorna@iz.km.ua
Спасибо.

4

А як щодо альтернативного ПО яке можна використовувати на уроках ?
До прикладу програмний засіб "Celestia" Який я постійно використовую на уроках астрономії
http://shatters.net/celestia/index.html . Повністю безкоштовний, існує безліч доповнень які додають нові космічні обєкти .

5

Вероніка Анатоліївна!
А можна висвітлити список програм, які будуть проходити апробацію, на нашому форумі?

6

2 Jaxx

Celestia - классная программа. Аналог на Украине еще долго не выпустят. Да 1С и остальные не торопятся что-либо по астрономии выпускать. Такой же напряг по химии...

7

Відповідаю Юрію Івановичу та всім учасникам форуму!
Відділ проводить видачу програмного забезпечення навчального призначення. Більше половини районів та міст вже отримали ППЗ, зокрема Хмельницький, Ізяславський райметодкабінети. Списки вчителів для здійснення апробації вже складені згідно з пропозиціями методкабінетів. Ізяславський РМК пропозиції не подав. Вчителі Гвардійської ЗОШ візьмуть участь в експериментальній діяльності. Списки програм будуть найближчим часом виставлені на сайті Хмельницького ОІППО. Про це повідомлю додатково.

8

Jaxx написал(а):

А як щодо альтернативного ПО яке можна використовувати на уроках ?

Є наказ МОН від 02.12.04 № 903 "Про затвердження Правил використання комп'ютерних програм у навчальних закладах", згідно якого на уроках слід використовувати ліцензійне україномовне програмне забезпечення з грифом МОН.
Стосовно програми "Celestia" - я думаю, що її не заборонено використовувати на факультативних заняттях.

9

@leX написал(а):

Такой же напряг по химии...

З програмним забезпеченням по хімії проблем не повинно бути. На сьогодняшній день є 6 найменувань програмних продуктів для підтримки викладання хімії (чотире вже роздано в школи). Проблема в іншому: та кількість примірників, яку ми отримуємо від МОН, не задовільняє кількісті навчальних закладів області.

10

Хочу повідомити той факт, що НВК №5 м.Ізяслава жодного примірника програмного зебезпечення навчального призначення не отримав. Все, що є на даний момент в закладі, зібрано власними зусиллями і коштами.
Питання Вероніці Анатоліївні: "Хто відповідає за розповсюдження програмного забезпечення навчального призначення в Ізяславському районі? До кого конкретно можна звернутися? Чи можна через форум подати заявку на апробацію ППЗ? "

11

Вероніка написал(а):

Проблема в іншому: та кількість примірників, яку ми отримуємо від МОН, не задовільняє кількісті навчальних закладів області.

Правильно - спасайсайся сам, как можешь!
Денег не хватает на тиражирование, а платить Microsoft, Borland и т.д. за ПО хватает!
Лучше б министерство образования обратило внимание на бесплатное ПО. Кроме того можно принять участие в переводе имеющихся бесплатных программ на украинский и русский языки. Локализовать легче, чем писать с нуля.

12

zadvorna написал(а):

НВК №5 м.Ізяслава жодного примірника програмного зебезпечення навчального призначення не отримав. Все, що є на даний момент в закладі, зібрано власними зусиллями і коштами.
Питання Вероніці Анатоліївні: "Хто відповідає за розповсюдження програмного забезпечення навчального призначення в Ізяславському районі?

НВК №5 м.Ізяслава повинен мати такі електронні посібники:
- БЕН "Хімія, 8-9 кл." ;
-  БЕН "Фізика 7-9 кл." ;
- БЕН "Фізика 10-11 кл.";
- "Віртуальна фізична лабораторія 7-9 кл.";
- "Віртуальна фізична лабораторія 10-11 кл.";
-Віртуальна біологічна лабораторія, 10-11 кл."
Ці посібники проходили апробацію у 2005-2006 н.р. 
Хто відповідає в Ізяславі за розповсюдження електронних посібників я не знаю, отримував диски представник методкабінета. В цьому році ваш методкабінет заявку на апробацію не подав, тому диски я розподіляла на свій розсуд.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Програмне забезпечення » Програмне забезпечення навчального призначення