Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Різне

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Цікаво, чому все так заглохло? Пройшла ейфорія від спілкування? Довайте в цю гілку писати, якщо хочеться поспілкуватись, а з темою визначитись складно. Я, наприклад, зараз слухаю Висоцького... Думки виникають різні. Якщо модератор цю гілку перемістить на рівень вище, буде в самий раз.

2

після олімпіади завжди затишшя наступає...

3

А у мене через тиждень районний семінар:" Застосування КТ у навчальному процесі":rain:.  І кому це на форумі цікаво. Не знаю якого смайлика покласти  :'( Розкажіть хоча би про смайлики :D

4

Чому? Тема цікава і актуальна. Сьогодні нарешті налаштував у себе в комп'ютерному класі "внутрішній" поштовий сервер. Зроблю учням облікові записи, хай шлють мені виконані вправи поштою. Ще одна з сучасних технологій поторапила в навчальний процес :)

5

Якраз тема мого уроку:"Вивчення електронної пошти без підключення до Інтернет" В районі всього шість шкіл мають Інтернет. Поштовий сервер налаштував за допомогою CoolProxy. Дуже зручна програма, у ній  є багато ресурсів Інтернет в автономному режимі. :cool:

6

Я встановив безплатний поштовий сервер Courier MS (версія 2002 року). Працює. Думаю пошукати новішу.

7

На скільки я бачу не тільки після олімпіад виникає деяке затихання активності.  :)
В моєму випадку затихання настало коли я загубив адресу форуму ... як не прикро і банально це звучить. Проте відновити зв'язок вдалося кілька тижнів назад.
Найперше що хотілось сказати:
ВСІМ ПРИВІТ

Відразу включаючись у спілкування попрошу шановних колег, по можливості, надавати посилання на сторінки де можна ознайомитися з програмними продуктами які були згадані в даній темі. Тим самим ми допоможемо один одному заощадивши час на пошуки даних ресурсів.
Дякую авансом. :))

8

де можна взяти ілюстрації до "Зачарованої Десни" Довженка??? :flag:

9

Віктор написал(а):

де можна взяти ілюстрації до "Зачарованої Десни" Довженка???

А в книзі немає? :)

10

Цікавий сайт вчительської взаємодопомоги "Учителі"

11

На всеукраїнському форумі триває робота над альтернативною програмою 9-11.
Кого цікавить - підключайтесь до обговорення:

http://informatic.org.ua/forum/6-146-13

Початок дискусії - повідомлення 189.