Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Ресурси Інтернету

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Хто має досвід використання ftp-серверів чи подібних ресурсів. Поділіться. Дякую.

2

Два дні є проблема

Внимание!
Error: Сервер перегружен. Пожалуйста обновите страничку или повторите попытку позднее.
Too many connections.

:O Невже знову є проблеми з форумом.

3

З використанням ftp-серверів та багатьох інших серверів Ви можете детально ознайомитися, взявши диск семінару, який проходив 13-14 березня в м.Кам'янці-Подільському. Також там Ви ще знайдете багато іншої корисної інформації.

4

З якою метою Вам потрібен ftp-сервер? Ви маєте його створити в себе чи просто хочете використати чийсь? Якщо Вам відома адреса ftp-сервера, то досить в адресному рядку замість www або http писати ftp. І Ви отримаєте доступ до файлового архіву. Наприклад, ftp://public.ntu-kpi.kiev.ua Спробуйте.

5

Проблема стосувалася роботи форуму metodinfo. Система 2 дні з невідомих причин видавала помилку

6

Igor Sirenky написал(а):

З якою метою Вам потрібен ftp-сервер? Ви маєте його створити в себе чи просто хочете використати чийсь? Якщо Вам відома адреса ftp-сервера, то досить в адресному рядку замість www або http писати ftp. І Ви отримаєте доступ до файлового архіву. Наприклад, ftp://public.ntu-kpi.kiev.ua Спробуйте.

Є потреба розміщати заархівовані матеріали в Інтернеті та ставити  посилання на них. Даний архів чомусь зараз не завантажується. :(

7

badm написал(а):

Проблема стосувалася роботи форуму metodinfo. Система 2 дні з невідомих причин видавала помилку

А у мене причина була цілком очевидна: виводилась сторінка з повідомленням про профілактичні роботи на сервері.

8

ftp://public.ntu-kpi.kiev.ua/pub
За цією адресою можна скачувати архів. А виставляти архіви - ftp://public.ntu-kpi.kiev.ua/incoming
Перевірив. Працює. Виставив у папці RVA архів byte1.rar. Забирайте, пригодиться.
Дану послугу Інтернету (послуга FTP) треба вивчати в школі і показувати учням на прикладі.
Дякую Ігорю Олексійовичу за цікаву адресу.

9

Є проблема, в мене на роботі на wwwfreepascal.org не хоче заходити. Завантаження пройшло, а вікно пусте. В дома все нормально.
Підкажіть, що робити!!!  :(

10

Можна спробувати інший браузер

11

Jaxx написал(а):

...Можна спробувати інший браузер...

Не проходить  :(

12

Дуже велике прохання! Може хто порекомендує: надоїло працювати по телефонній лінії через модем (категорія каналу 1).  Канал в аренду взяти неможливо, дуже дорого, так як це 36 км від районного центру і до того ж каналоутворююча апаратура вже устарівша.  Як можна зробити асінхронний канал (запрос по телефонній лінії, "скачування" через параболу)? Можливо будуть інші пропозиції.

13

http://informatics.at.ua/forum/12-34-1

Якщо уважно прочитаєте всю тему, то знайдете відповідь на ваше питання та потрібні вам посилання.

14

Куліковський Олександр написал(а):

Є проблема, в мене на роботі на wwwfreepascal.org не хоче заходити. Завантаження пройшло, а вікно пусте. В дома все нормально.
Підкажіть, що робити!!!

Маю аналогічну проблему із порталом wwwosvitakm.ua

Підозрюю, що треба шукати в комп'ютері вірус, який блокує роботу.

Отредактировано В.Ребрина (2007-11-04 20:29:13)

15

В.Ребрина написал(а):

Маю аналогічну проблему із порталом wwwosvitakm.ua

У мене вдома не відкривається ні IE ні Opera. Крім того, такого ресурсу не знаходять ні Google, ні Rambler. ;)

16

Оригінально, но це я писав!!!

17

Куліковський Олександр написал(а):

Оригінально, но це я писав!!!

Великому Інтернету - великі глюки!!!  :D  :D  :lol:

18

Пилипчук О.П. написал(а):

такого ресурсу не знаходять ні Google, ні Rambler.

Це новий портал "Освіта Хмельниччини", який тільки виставлений і йде вичитування, виправлення помилок.

Отредактировано В.Ребрина (2007-11-04 20:34:30)

19

Нові тарифи Укртелкому. На мене справили приємне враження.  Це вже дійсно "ОГО" вже навіть за 100 грн. 

Тариф Скорость Абонентская плата за 30 дней, грн
Прием Передача 
ОГО! – 128 до 128 кбит/с до 128 кбит/с 80
ОГО! – 512 до 512 кбит/с до 512 кбит/с 100
ОГО! – 1 до 1 Мбит/с до 512 кбит/с 150
ОГО! – 2 до 2 Мбит/с до 512 кбит/с 200
ОГО! – 4 до 4 Мбит/с до 512 кбит/с 250
ОГО!  1– Office 1 Мбит/с 512 кбит/с 460
ОГО!  2– Office 2 Мбит/с 512 кбит/с 920
ОГО!  4– Office 4 Мбит/с 512 кбит/с 1 840