Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Антивірусне забезпечення

Сообщений 1 страница 30 из 35

1

Прошу поділитися досвідом використання антивірусних програм.
Яка із них є ефективною, безкоштовною, зручною для оновлення антивірусних баз в умовах школи з підключенням до Інтернету лише вчительського комп'ютера?

2

Здається не так давно з Косовським О. цю тему обговорювали навіть на семінарі в Кам’янці :D
рекомендую AVG Free Edition
недоліки :
1.невелика антивірусна база, яку раз в три дні поновлювати просто необхідно
2.завжди хоче видалити заражений файл
3. креки та кейгени сприймає як трояни
4. немає встроєного фейєрвола

переваги:
1. швидке оновлення, яке може відбуватися як з папки так і в інеті(рекомендую в інеті)і автоматично, розмір файлів рідко перевищує 630 Кб
2. після Касперського в мене знайшов 16 троянів + 1 мережевного, хробака причому не креків і кейгенів :)
3. не навантажує систему
4. перевіряє пошту та вложені файли
5.Єможливість зберігати заражені файли до видужання
6.Пречудово працює з фейєрволами маккафі та аутпостом

3

Користуюь AVG Free Edition вже 3 роки. Претензій не має, крім того, що заражені файли не лікує. Але... він безплатний лише для домашнього використання. Для школи потрібно, мабуть, купувати...  :(

При використанні в класі, вчительська машина оновлюється з інтернету. Файли поновлення потрапляють в папку C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Grisoft\Avg7Data\upd7bin. Ці файли треба копіювати в папку, доступну в мережі. Тоді залишиться на учнівських машинах перший раз оновити базу саме з цієї папки, поставивши разом прапорець "Do not ask for the update source next time".

4

З новим технічним забезпеченням приїхав вже встановлений антивірус Panda 2007. При чому встановлений на всіх 11 машинах. Правда оновлення останнє під новий рік приблизно, проте оновлення не проблема лиш би з правами на використання не було проблем. Документаціїї на нього ніякої немає. Як гадаєте таке ПЗ використовувати можна???

Було б досить не погано використовувати саме цей антивірус оскільки маю досвід роботи в 2,5 роки з попередньою версією антивіруса. Засіб досить потужний!!

5

Кислюк В.В. написал(а):

Було б досить не погано використовувати саме цей антивірус оскільки маю досвід роботи в 2,5 роки з попередньою версією антивіруса. Засіб досить потужний!!

Засіб потужний, але "дирявий". Оновлення гарно скачуються і систему не так "напрагає" як "КАСПЕР" але і трояни теж пропускає навіть не помічаючи їх. Поставивши вдома після Panda NOD32, виявив велику кучу сюрпризів :(    хоча оновляв антивіруску 2 рази в тиждень

6

На рахунок захисту знайшов досить цікаве дослідження (про об’єктивність не знаю) кожен судить сам  http://www.winblog.ru/2007/06/08/08060706.html

7

Уже второй год используем NOD32. Зеркало обновлений есть в сети Инфодом (для Хм. школ), пока все работает, проблем нет.

8

В роботі використовую Маккафі. Працює чудово.
Можу поділитись і програмою і антивірусними базами

9

ГалишВ.Ц. написал(а):

В роботі використовую Маккафі. Працює чудово.
Можу поділитись і програмою і антивірусними базами

Ну так діліться, спробую. Хоча я прихильник Касперського і на даний момент користуюсь 7-ю версією. Закачайте на файл-обмінник http://rapidshare.com

10

Використовую Д.Вебер. Машини не "грузить" в порівнянні з Касперським. Висить резедентно, перевіряє все, враховуючи і пошту. Оновлює бази декілька разів на день.

11

А ще цей "доктор" вміє знаходити віруси там де їх ніколи не було і нема, а на справжні заражені файли часто не звертає уваги. Якщо вже ставити антивірус, то щось серйозніше.

12

Вебер, Касперський, Маккафі,НОД32 ... Вони ж усі платні, а тема йшла про безкоштовні антивіруси. Avira AntiVir  один з таких, створений на базі 6 Касперського. Але ... я не знайшов в настройках автоматичної реакції на події. Тобто якщо знайде вірус з яким не зможе справитись, то кожних 2-3 секунди вискакуватиме вікно з запитанням що робити. Працювати тоді неможливо . Можливо правда я просто не знайшов ці настройки.

13

Те ж користуюсь Avira AntiVir 2 роки. Він є безкоштовним та досить надійним. Хоча не без свої мінусів.

14

badm написал(а):

Те ж користуюсь Avira AntiVir 2 роки. Він є безкоштовним та досить надійним. Хоча не без свої мінусів.

а можливо його настроїти щоб він автоматично видаляв заражені файли а не запитував весь час ?

15

Jaxx написал(а):

Якщо вже ставити антивірус, то щось серйозніше.

На целерон 950 з 128 ОЗУ, що можна серьозніше поставити?

16

vv написал(а):

На целерон 950 з 128 ОЗУ, що можна серьозніше поставити?

Avira AntiVir ще рік тому працював у мене на Pentium 166 MMX з 32 МБ оперативної пам'яті! Роботі практично не заважав.

17

Так Avira AntiVir непоганий варіант. Його найбільші переваги - це еврістичний аналіз (навіть де коли занадто прискіпливий), безкоштовність, якісна підтримка і невимогливість до апаратного забезпечення. Недоліки: не досить зрозумілі налаштування перевірки та лікування об’єктів, відсутність в безкоштовній версіїї російського (українського) інтерфейсу, хоча у платних версія він є присутнім.

18

А що Avira AntiVir буде кращий за вебер?

19

А чи Ви зустрічали безкоштовний вебер, на скільки мені відомо безкоштовна ліцензія коштує 119 і більше на рік. Avira AntiVir є безкоштовний, з досить непоганою підтримкою і на даний момент більш менш надійний. Для мене суть в безкоштовності та надійності. Недоліком безкоштовної версії є неможливість слідкувати за поштою, але якщо використовувати поштові інтернет ресурси, то зараження фактично виключене. Тако ж є досить непоганий безкоштовний антивірус Аvast, але на жаль з ним у мене було 4 проколи. Не виключаю, правда, що Avira AntiVir те ж має свої проколи, але на даний момент, як користувача – задовільняє.

20

Пора вже давати посилання на Avira AntiVir

21

http://www.free-av.com/

22

badm написал(а):

А чи Ви зустрічали безкоштовний вебер

Так, в мене стоїть. З ліцензією і повною підтримкою через інет. Правда ліцензія тільки на місяць, після закінчення якого потрібно її продовжити ще на 1, і так далі. Все легально і офіційно.Мабудь.

23

Цікавий варіант. А початкову, де можна знайти і які правила продовження ліцензії. Можливо це варіант підписки через журнал, на http://www.drweb.ru нічого про такий варіант не знайшов. Можливо маєте на увазі http://www.freedrweb.com

Отредактировано badm (2007-10-18 11:30:52)

24

vv написал(а):

А що Avira AntiVir буде кращий за вебер?

Гірший за Вебера антивірус я не зустрічав

25

Jaxx написал(а):

Гірший за Вебера антивірус я не зустрічав

Всі платні програми значно гірші за безкоштовні

26

badm написал(а):

Можливо це варіант підписки через журнал

Так, дійсно на диску до ДПК є повна версія цієї програми і пояснення " Компания Доктор Веб предоставляет возможность читателям Домашнего ПК воспользоваться специальной версией программы, в комплект которой бесплатно включен лицензионный ключ на месяц работы." Ця програма знаходиться в розділі SHAREWARE.

27

Уже майже 2 роки користуюся Авастом. Поки що задовільняє.

http://www.avast.com/

http://biblprog.org.ua/pages_ru/pages_p … avast.html

Попробуте та порівняйте з іншими.

28

100% гарантії безпеки не дасть жоден антивірус. Я також користуюсь Авастом, проте періодично перевіряю комп іншими, н-д, cureit - портативний Др.Веб. Інколи дає результати.
Аваст по І-нет постійно оновлює базу, а cureit Др.Веб. періодично скачую новіший з їх рідного сайту. Такий варіант кращий від "просто Аваст", який деколи пропускає віруси.

29

Цікаво, хтось уже зніс Панду з сервера 2003? У мене склалося враження, що вона вже пропустила - перевірю в п"ятницю. Що із безплатного може поставитись у цій системі? Думаю, що нічого - сервера не ставлять для домашнього користування :)

30

VZubyk написал(а):

Цікаво, хтось уже зніс Панду з сервера 2003? У мене склалося враження, що вона вже пропустила - перевірю в п"ятницю. Що із безплатного може поставитись у цій системі? Думаю, що нічого - сервера не ставлять для домашнього користування

Ні ще не зносили але віруси лізуть як монголо-татари, а ПАНДА  :canthearyou:  :dontknow:  у нас стоїть на одному комп"ютері Windows 2000 то на ньому я поставив NOD32 (нажаль він shareware), але працює досить вправно