Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Навчальний план

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Корисно познайомитися
http://www.ostriv.in.ua/index.php?optio … 3&ft=0

2

Дуже дякую! Сьогодні чомусь не міг на прохання директора швидко знайти в інтернеті цих матеріалів :(...

3

Шановні вчителі інформатики Хмельницької області!
З цікавістю слідкую за інформацією та подіями на вашому форумі. Маючи інформацію з різних регіонів України, можу сказати, що подібного активного і оперативного спілкування в Інтернеті жодна область не має. Є форум на Харківщині, але він із-за цензури "відповідальних" працівників вмирає. Вашою роботою як прикладом взаємодії вчителів зацікавились в Чернівецькій, Одеський та інших областях, але в них немає платформи, на якій можна було б створити свої форуми. Навітть, якщо вони наслідують ваш праклад, і створють свої форуми, то це буде спілкування тільки всередині області з ризиком, що "бесплатний сир" закінчиться. 
Тому я вчителям України запропонував платформу на сайті aspekt-edu.kiev.ua для спілкування як на внутрішньообласному рівні, так і на міжобласному. Вигоди очевидні - вся інформація в одному місці.
Не останню роль відіграє і те, що цей форум проплачений, тому працює без реклами і ризику втрати інформації.
Запрошую скористатися можливостями мого сайту!
Шестопалов Євген Анатолійович. видавництво "Аспект"

4

В.Ребрина написал(а):

Корисно познайомитися
http://www.ostriv.in.ua/index.php?optio … 3&ft=0

І "ужаснутся" - інформатику поставлено поруч з трудовим навчанням.

5

Світлана Борисівна написал(а):

Чему тут пугаться и удивляться - ведь главные предметы "українська мова" и "історія України".

6

Дивуємось, коли доводиться шукати учнів на олімпіаду. Якщо держава "опустила" інформатику на такий рівень, то яке може бути ставлення самих учнів до інформатики - десь на рівні між фізкультурою і трудовим навчанням.

7

Шестопалов, "Аспект" написал(а):

Тому я вчителям України запропонував платформу на сайті aspekt-edu.kiev.ua для спілкування як на внутрішньообласному рівні, так і на міжобласному. Вигоди очевидні - вся інформація в одному місці.

Дуже дякую. Структура розроблена і вчителі мають можливість вибору.

8

Щирі вітання в гарячу спеку. А тому хотілось би дізнатись щодо конкретних планів по вивченню С#. Буду вдячна.

9

CNP написал(а):

хотілось би дізнатись щодо конкретних планів по вивченню С#

Триває робота над методичним комплексом для факультативного курсу з вивчення С#. В звя'зку з погодними умовами та відпустками процес трохи "заморозився", але продовження - невідворотне. Група авторів проходить очно-дистанційні курси, і розробка курсу - одне з завдань, які, звичайно, будуть виконані.

CNP написал(а):

Буду вдячна.

Що потрібно, щоб це відчути? ;)

10

Посоветуйте пожалуйста, где дешевле разместить сайт?

11

staryshka написал(а):

Посоветуйте пожалуйста, где дешевле разместить сайт?

Прохання бути уважнішим(ою). Ця гілка форуму стосується навчального плану. Щодо сайтів, то є інша гілка форуму "Конкурси" і там ставте питання, шукайте відповіді.