Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій


Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

Сообщений 31 страница 51 из 51

31

Поділюсь враженнями, точніше розповім "як то було" :)

Попередньої реєстрації не було, реєстрували команди зразу на місці.

Отже, нас зібрали на 11 годин 14.12 в маленькому приміщенні виставки, де навіть сісти всім місця не вистачало. Півгодини розповідали про конкурс а потім відправили "на обід" - пройдіться по місту і десь пообідайте.

Після обіду розподіл по школах, знову неузгодження - в школі лише 16 машин, а записали 18 учасників. Все на ходу міняється, перерозподіляють учасників, розводять по школах. 13-00 початок конкурсу.

Далі розповіді моїх учнів про конкурси :
ПРОГРАМУВАННЯ
З візуальних середовищ делфі працює лише на 3-х машинах, і то з помилками. Для паскаля мали предоставити модуль для роботи з мишею, але нікому його не дали. Одна з вчительок що стежили за конкурсом пішла сказавши що їй ніколи, в неї побачення :). Коли другій сказали  що Делфі не працює, вона запитала "А що це таке ?"!

ВЕБ ДИЗАЙН
Ніяких редакторів з підсвіткою дозволених правилами не дали. Був свій на диску, але ним не дозвилили скористатись, сказали "тут СДРОМ не записуючий"( до чого б це ...). Телефони забрали не у всіх, один з учасників списав все з телефона. Четверо учасників були з своїми ноутбуками(!!!) двоє з флешками (!!). Одному кілька чоловік (вчителів можливо) допомогли все написати. Не дивно що все у них було готово за півгодини.
Демонструвати свій сайт сказали прийти на 19-00. Учень прийшов, сервер не поставили, бо вчитель уже пішов до дому і всі теж поспішають, інтернет не працював, демонструвати не було можливості. Запропонували прийти в понеділок(ніби всі учасники з Хмельницького). Надворі ніч, а учасників в школу завели і залишили, самих, ледве знайшли дорогу назад.
Одній дівчині з Теофіполя стало погано, вона хвора, проситься до дому, її не пускають, батьки мусили приїзжати за нею.

Другий день.
на одинадцять годин нікого з журі немає, взагалі є один черговий. Чекаємо до 11-30, нарешті виясняється що результатів чекати не сьогодні, на протязі тижня.
Навіщо було тоді писати в розпорядку все те чого нема, обіди, вечері, сніданки, другий день взагалі?
Навіщзо було проводити цей конкурс, якщо до його проведення не було належної підготовки?

P.S. Розповіді про конкурси я переказав так, як мені розповідали учні, так як керівників по правилах не допускали до них.

32

Jaxx написал(а):

організація конкурсу на "2" бали однозначно

Якщо це за 100-бальною шкалою, то я також приєднуюся.
PS Я більше не гратиму у такі ігри. Жаль лише, що витратили час.

Отредактировано Vitaly (2007-12-17 22:16:29)

33

Приєднуюсь. Приємних вражень від самого конкурсу не отримав. Організаторам мало досвіду проведення, Напевне необхідно відвідати з власною командою Всеукраїнський конкурс і відчути, організацію даного конкурсу.

Отредактировано badm (2007-12-18 12:48:56)

34

Ого-о-о-о

35

Igor Sirenky написал(а):

Ого-о-о-о

А ти думав!!! На жаль, враження моїх учнів - учасників конкурсу - підтверджують все вищесказане... :(

36

Шановних учасників форуму вітає директор спеціалізованої ЗОШ № 29 м.Хмельницького, який, від незалежних від нього причин, погодився надати 16 (а не 18) комп"ютерів для проведення обласного конкурсу з інформаційних технологій.
Поділяючи Ваше незадоволення організацією цього конкурсу, слід все-таки обережніше висловлюватись на адресу людей - Ваших колег по цеху, вчителів інформатики, які не маючи на це ніяких повноважень від оргкомітету або журі конкурсу, намагались виконати його умови щодо заявлених середовищ для роботи дітей (організатори навіть умови проведення конкурсу не надали). В СЗОШ № 29 інсталяцією програмних продуктів займається системний адміністратор, якого за такий короткий час на підготовку техніки навіть не змогли попередити.
Чи хтось з Вас за 1 день до початку конкурсу готував компютери для проведення обласних конкурсів і хто має за це відповідати? Вчитель (лаборант) компютерного класу, де проводиться конкурс, чи відповідальний працівник журі чи орг. комітету?
Члени журі обласної олімпіади добре знають, що інсталяція програмного забезпечення - це робота журі, а не працівників приймаючої сторони. Напередодні конкурсу я як директор школи в телефонному режимі отримав інформацію про необхідність встановлення на комп"ютери тільки Office-2003 та FP2.0.4. Все інше до організаторів конкурсу. Дуже просив би, публічно висловлюючи своє незадоволення, точно встановити адресата.
А за "вчительок", шановний Jaxx, варто було б вибачитись, якщо є логіка в думках і діях.
Підписуюсь і висловлюю свою позицію відкрито, не ховаючись за "ніком".
З повагою, директор школи, вчитель інформатики С.Стремецький

37

Jaxx написал(а):

Поділюсь враженнями, точніше розповім "як то було"

Jaxx написал(а):

Коли другій сказали  що Делфі не працює, вона запитала "А що це таке ?"!

Jaxx написал(а):

Ніяких редакторів з підсвіткою дозволених правилами не дали. Був свій на диску, але ним не дозвилили скористатись, сказали "тут СДРОМ не записуючий"( до чого б це ...). Телефони забрали не у всіх, один з учасників списав все з телефона. Четверо учасників були з своїми ноутбуками(!!!) двоє з флешками (!!). Одному кілька чоловік (вчителів можливо) допомогли все написати. Не дивно що все у них було готово за півгодини.
Демонструвати свій сайт сказали прийти на 19-00. Учень прийшов, сервер не поставили, бо вчитель уже пішов до дому і всі теж поспішають, інтернет не працював, демонструвати не було можливості. Запропонували прийти в понеділок(ніби всі учасники з Хмельницького). Надворі ніч, а учасників в школу завели і залишили, самих, ледве знайшли дорогу назад.

Стремецький написал(а):

А за "вчительок", шановний Jaxx, варто було б вибачитись, якщо є логіка в думках і діях.

Якщо все було дійсно так, то це анекдот готовий із життя, а не конкурс з інформаційних технологій і Jaxx’у не має перед ким вибачатись.
Давно я так не сміявся, читаючи враження Jaxx’а (точніше його вихованців) про даний конкурс.

38

Підскажіть де можна переглянути результати "Обласного  конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій"

39

Невже до цього часу не має результатів? Члени журі, поясніть ситуацію.

40

А хто з членів журі на форумі?
В телефонному режимі результати отримати не вдалось.
Обіцяли повідомити через E-mail, правда не сказали коли.

41

Прийняв участь у олімпіаді.... Ні результатів, ні повідомлень.... Нічого! Сподіваюсь у цьому році це питання вирішиться!

42

А журі взагалі ще існує????

43

БОГ написал(а):

Сподіваюсь у цьому році це питання вирішиться!

Заздрю Вашому оптимізму. Чи йдеться про НАВЧАЛЬНИЙ рік? ;)

44

Пришлить результати на mob_03@mail.ru!!! :(

45

Стремецький написал(а):

Підписуюсь і висловлюю свою позицію відкрито, не ховаючись за "ніком".

Взагалі-то нік у мене не для того щоб за ним ховатись. Якщо комусь цікаво, то мене звуть Марчак Віктор.

Стремецький написал(а):

Поділяючи Ваше незадоволення організацією цього конкурсу, слід все-таки обережніше висловлюватись на адресу людей - Ваших колег по цеху, вчителів інформатики, які не маючи на це ніяких повноважень від оргкомітету або журі конкурсу, намагались виконати його умови щодо заявлених середовищ для роботи дітей (організатори навіть умови проведення конкурсу не надали)

Напевно мене просто не так зрозуміли. Я нічого не хотів сказати про школи в яких проводились змагання, а тільки про організацію. Щодо вибачень перед вчительками... Якщо вони були в журі конкурсу, тоді не розумію чому перед ними вибачатись, але якщо вони були звичайними вчительками яким сказали напередодні - "завтра ви маєте бути присутні на конкурсі бо більше нікому", то вибачатись перед ними дійсно потрібно, от тільки не мені.

P.S.Результатів точно ще немає? Бо тут слух з районного будинку школяра пройшов, що одному з учасників прийшла грамота... перевірити ще не встигли

46

Думаю тему потрібно закрити.
На оголошення результатів не сподіваюся, а про призове місце навіть не мрію!

47

Дякую за розуміння!
Своїм вчителям я і подякував і вибачився за такі умови роботи на відміну від організаторів конкурсу.
Щиро надіюсь, що хороша ідея проведення такого конкурсу буде підтримана належним рівнем його організації.

48

Підсумки про обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій (Наказ обласного центру науково-технічної учнівської молоді від21 грудня 2007 року №172) відправлено по електроній пошті на  відділи/управління освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

49

Нарешті закінчився цей конкурс, республіканський конкурс проходив в м. Дніпропетровськ. Я був керівником команди. Хмельницька область завоювала 2 дипломи і стала четвертою в загальному заліку.
А тепер про організацію. Дві жінки члени журі оцінювали захист у всіх трьох номінаціях, і не задали ніодного питання. А як вивішали результат всі було в шоці. На мою думку сам конкурс класний, но його треба забрати в центрів учнівської творчості, бо вони відібють все бажання в учнів брати в ньому участь.

50

Куліковський Олександр написал(а):

його треба забрати в центрів учнівської творчості

Або дати їхньому керівництву (якомога вищому) почитати цю гілку форуму. Наступний конкурс після цього, думаю, буде на порядок краще організований.

51

Добрий день шановні колеги.
Є прохання: Вишліть завдання конкурсу на vilen@sh.km.ua
А я не пустив своїх учнів на цей конкурс.
Правда дав їм почитати відгуки форуму. І вони задумались  :((
Не знаю чи погодяться їхати на наступний рік.
Їхні враження цитувати не буду  :nuts:


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій